START KARIERY  Szkolenia dla studentów ze stopniem niepełnosprawności 100 % ZDALNE

Autor: ,kategoria:
45

Zapraszamy na szkolenie, które skierowane jest do studentów ostatniego roku studiów licencjackich, magisterskich, inżynierskich, doktoranckich oraz słuchaczy ostatniego roku jeśli studia są 2 letnie  lub semestru jeśli są jednoroczne, dla słuchaczy studiów podyplomowych  oraz absolwentów do 5 lat od ukończenia studiów.

Aktualnie poszukiwani są‍ studenci i absolwenci posiadający orzeczenie o niepełnosprawności, którzy są zainteresowani szkoleniem zdalnym.

„ARKUSZE KALKULACYJNE I EDYTORY TEKSTU W PRACY BIUROWEJ”.
SZKOLENIE JEST NA PLATFORMIE ZOOM W 100% ZDALNE

Warunki szkolenia:

• Szkolenie trwa 105 godzin (godzina 45 minut), ok 3 tygodnie.
  • Szkolenie jest odpłatne. Za każdą godzinę uczestnik otrzymuje 15 zł, za całe szkolenie 1575 zł.
  • Jest możliwość wypożyczenia laptopa, kamerki, słuchawek.
  • Można również przyjeżdżać do nas i uczestniczyć zdalnie, jeżeli ktoś nie mam możliwości łączenia się z domu.
  • Zapewniamy zwrot kosztów poniesionych za Internet.
  • Małe grupy szkoleniowe.
  • Po szkoleniu uczestnik uzyskuje zaświadczenie oraz przystępuje do certyfikacji, którą opłaca fundacja.
  • Uczestnicy otrzymują bezpłatne materiały (podręczniki, skrypty).
  • Szkolenie może odbyć się na przełomie listopada/grudnia.

Zakres szkolenia:

• Charakterystyka zawodu pracownika biurowego oraz organizacja pracy biurowej.
  • Obsługa interesantów, redagowanie pism.
  • Korespondencja biurowa.
  • Instrukcja kancelaryjna, systemy kancelaryjne.
  • Organizacja obiegu korespondencji.
  • Przechowywanie i archiwizowanie dokumentacji biurowej.
  • Organizacja spotkań służbowych.
  • Arkusze kalkulacyjne.

Po szkoleniu:

• Po szkoleniu chętne osoby mogą korzystać z 3 miesięcznego stażu zawodowego
  • Stypendium stażowe – 2100 zł
  • 100% – zwrot kosztów dojazdu do miejsca realizowanego stażu-rozliczamy komunikację miejską
  • Uczestnik może otrzymywać tzw. dodatek motywacyjny w wysokości 450 zł.

Wymagania:

• W szkoleniu mogą wziąć udział osoby z woj. podkarpackiego również innego.
  • Studenci ostatniego roku studiów – licencjackich, magisterskich, inżynierskich, doktoranckich lub słuchacze ostatniego roku (jeśli studia są 2- letnie) lub semestru ( jeśli studia są jednoroczne), studiów podyplomowych.
  • absolwenci do 5 lat od ukończenia studiów( poza studiami podyplomowymi) – tu decyduje data z dyplomu ukończenia studiów.
  • wymagane orzeczenie o niepełnosprawności

Jak się zgłosić?
 Telefonicznie:  739 908 468 ;  534 034 332